Kuulutused   Mis on karjaturg?   Liitu kasutajaskonnaga   Lisa müügikuulutus   Lisa ostukuulutus
Liik:
Tüüp:
Tõug:
Asukoht:


Kasutaja:
Salasõna:
 

Tere karjapidaja, kariloomade kokkuostja või muidu asjahuviline!

Karjaturg.ee on veebikeskkond, kuhu saab sisestada veiste ja lammaste müügikuulutusi ning ostuhuvi korral otsida endale sobivat karja täiendust. Karjaturg.ee on kõigile kasutajatele tasuta ning keskkonna kasutamine toimub järgnevalt:

  • Kuulutuste vaatamiseks ei pea tegema midagi enamat kui sisenema www.karjaturg.ee lehele ning vaatama mida parasjagu pakutakse. Kui on soovi andmeid sorteerida, siis selleks saab kasutada otsingu vahendit mis vastavalt Teie eelistusele näitab Teid huvitavaid andmeid.
  • Kui soovite kuulutada, peate esmalt ennast registreerima: Liitu kasutajaskonnaga lingi kaudu. Peale andmete sisestamist saate endale kasutajanime ja parooli mis tagab Teile juurdepääsu kuulutuste sisestamise vormi juurde. Kui müügiks mineva looma andmed on sisestatud läheb kuulutus andmebaasi üles ning püsib seal niikaua kuni olete selle maha võtnud või meeldetuletusega kuni 1 kalendrikuu.

Karjaturg.ee on eelkõige mõeldud veiste omanikele. Kui olete jaanalinnu, kaelkirjaku või mõne lihtsama eluka omanik, tahate kuulutada ja soovite seda teha hulgi siis andke endast märku info@karjaturg.ee aadressil ning karjaturg.ee arendajad vaatavad kuidas Teie mure murtud saaks.

Head kasutamist ja kõikide murede ning rõõmudega karjaturg.ee teemadel võite pöörduda: info@karjaturg.ee